Könyvek: Történelem

Tételek száma: 156

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984., Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
15753.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
15754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Takáts Sándor: Régi magyar kapitányok és generálisok I-II. kötet. Bp.,[1928], Genius, 641+2 p. Második, bővített kiadás. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel.
15755.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Borbándi Gyula: Emigráció és Magyarország. Nyugati Magyarok a változások éveiben. 1985-1995. Basel-Bp.,1996, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés. A szerző, Borbándi Gyula (1919-2014) által dedikált, dátumozva.
15756.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tacitus összes művei I-II. Fordította: Borzsák István. Bp.,1980,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet vászonborítója foltos, egyébként jó állapotban.
15757.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes történelmi könyvek tétele, 6 db:   Ki kicsoda a történelemben? Szerk.: Szabolcs Ottó és Závodszky Géza. hn.,é.n., Laude. Kiadói kartonált papírkötés.;  Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig. Bp.,1985, Múzsák. Kiadói papírkötés.   László király emlékezete. Szerk.: Katona Tamás. Bibliotheca Historica. Bp.,1977, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  Jászi Oszkár: Monarchia jövője. Bp.,1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.;  Fejezetek a régebbi magyar történelemből. I. Szerk.: Makk Ferenc. Bp.,1981, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 318 példányban.  Wulf C. Schwarzwäller: Hitler pénze. Bp.,1996,Ferenczy. Kiadói papírkötés.;
15758.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15759.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15760.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15761.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bárdos Kornél: Sopron zenéje a 16-18. században. Bp., 1984, Akadémiai. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
15762.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15763.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15764.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft