Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 64

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Báró Orczy Béla (1822-1917) miniszter, bölcseleti és jogi doktor saját kezű ajándékozási soraival és aláírásával!  Darányi Ignácz M. Kir. Földmivelésügyi Minister megbízásából. 105 képpel. Képekkel ellátta Csörgey Titusz. Harmadik, bővített kiadás. Budapest, 1908, M. Kir. Földmivelésügyi Miniszter Kiadványai. Kiadói papírborítékban.
16921.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16922.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16923.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
A gyógyszerészetre és a budapesti gyógyszertárakra vonatkozó adatok. Szerk.: Sztankai István. Bp., 1935, s. n. Vászonkötésben, jó állapotban.
16924.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötetek. A csillagvilág csodái. Bp., 1888, Pallas. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés. Az első kötet hátsó borítója vízfoltos, egyébként szép állapotú
16925.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
16926.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16927.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
16928.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
16929.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.
16930.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Maurice Maeterlinck: A termeszek élete. Fordította: Szolchányi Károly. Bp.,[1927],Dick Manó. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
16931.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Darvin Károly: Harc a természetben I-II. kötet. A fajok eredete. Az ember származása. Életrajzi bevezetéssel ellátta és népszerűen átdolgozta: Mikes Lajos. Bp.,[1909], Magyar Kereskedelmi Közlöny, (Pallas-ny.), 128+144 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
16932.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft