Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 49

Steier Lajos: A szabadságharc revideált története 1-4. kötet. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. 1. kötet: Görgey és Kossuth. 2. kötet: Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei. 3-4. kötet: Haynau és Paskievics. I-II. kötet: Bp. [1925-1929]. Genius. Teljes! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal, az első kötet gerince kissé sérült.
16602.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16603.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Borsányi Julián: A magyar tragédia kassai nyitánya. Az 1941. június 26-i bombatámadás dokumentációja. Studia Hungarica 28. München, 1985, Kerék-könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16604.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Makkai Sándor: Tudománnyal és fegyverrel. (Arte et Marte.) A nemzetnevelés terve. Bp.,[1932],Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítékkal.
16607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Missziós felkészítés. MH Béketámogató Kiképző Központ. Bp.,2009, Zrínyi. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16608.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, az egyiken kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
16609.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Pataky Iván et al.: Légi háború Magyarország felett. 1-2. köt. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16610.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16611.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
16612.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
16613.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft