Patai József: Héber költők. I. kötet. Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XXXII. Bp.,1910, Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat, (Franklin-ny.), 382 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.