Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 174

16699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16700.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16701.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16702.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16703.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kunstpreis Jahrbuch 1996. Deutsche & Internationale Auktionsergebisse. 51. Jahrgang. Band 3. München, 1996, Weltkunst Verlag-Nymphenburger Veralgshandlung. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16704.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes művészeti katalógus tétel,16 db, közte Lesznai Anna, Paul Klee, Derkovits...stb. Különféle kiadásban. Papírkötésben, változó állapotban. + Cs. Tompos Ersébet: Görögország építészete. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés. + Egy színházi prospektus.
16705.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 8 db:   Barát Endre: Élt harminchárom évet. Regény Paál László életéről. Bp.,1980,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szentimentalizmus. A bevezető tanulmányt írta, a szövegeket válogatta: Wéber Antal. Bp.,1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Az egzisztencializmus. A bevezető tanulmányt írta, a szövegeket válogatta: Köpeczi Béla. Bp.,1965, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.  A futurizmus. A bevezető tanulmányt írta, a szövegeket válogatta, fordította: Szabó György. Bp.,1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.   Kortársak a németalföldi festészetről. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Garas Klára. Fordította: Garas Klára, Takácsy Elek. Bp.,1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   1986 Pestmegyei Iparművészeti Tárlat.   1963 Régi Képtár. Bp.,1963,Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés.  Flemish painting of the Seventeenth Century. Leningrád, 1972, Aurora.
16706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:  P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.  Joanna Guze: A művészet nyomában. Fordította: Fejér Irén. Bp., 1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Gaston Diehl: Vasarely. Bp., ,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kijáró lapokkal, rossz állapotban.  19. század végi-20. század eleji francia festészet az Állami Puskin Képzőművészeti Múzeum. gyűjteményében. Moszkva, én., Puskin. Francia és orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Németh Lajos: Csontváry. Bp.,1975, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült elülső kötéstáblával.
16707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bánfalvi András: Ékszerdoboz. Bp.,2000,Szerzői. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban. A művész által dedikált.
16708.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szerb Egyházművészeti Gyűjtemény. Szentendre. Bp., 1998, Budai Szerb Ortodox Egyházi Múzeum. Magyar, angol, német és szerb nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16709.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16710.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft