Szász Pál (1912-1969): Cassis, 1950, akvarell, papír, jelzett, paszpar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/351/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500033/Szasz-Pal-1912-1969-Cassis-1950-akvarell-papir-jelzett-paszpartuban-uvegezett-fa-keretb~II1996289
1996289
10180
351
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Szász Pál (1912-1969): Cassis, 1950, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×28 cm
: turóczi_márk