Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 22

Németország 2012. Szlovákia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
31074.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németország 2012. Hollandia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Niederlande / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
31075.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Olaszország DN F.I.A.P. Br birkózó érem (38mm) T:1-,2  Italy ND F.I.A.P. Br wrestler medal (38mm) C:AU,XF
31076.

Olaszország DN "F.I.A.P." Br birkózó érem (38mm) T:1-,2 Italy ND "F.I.A.P." Br wrestler medal (38mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Olaszország DN Furulyás férfit ábrázoló jelzett Ag lemezplakett, eredeti Confederazione Generale Italiana del Lavoro tokban (~165x165mm) T:1 Italy ND Man with flute, hallmarked Ag sheet plaque in original Confederazione Generale Italiana del Lavoro display case (165x165mm) C:UNC
31077.

Olaszország DN Furulyás férfit ábrázoló jelzett Ag lemezplakett, eredeti "Confederazione Generale Italiana del Lavoro" tokban (~165x165mm) T:1 Italy ND Man with flute, hallmarked Ag sheet plaque in original "Confederazione Generale Italiana del Lavoro" display case (165x165mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Oroszország DN I. Péter cár és Oroszország birtokosa / Államiroda - Az első orosz numizmatikai gyűjtemény vert, kétoldalas Br emlékérem (71mm) T:1-  Russia ND PETER I IMPERATOR AND SELF-HOLDER ALL-RUSSIAN / STATE OFFICE FIRST NUMISMATIC COLLECTION IN RUSSIA struck, two-sided Br commemorative medallion (71mm) C:AU
31078.

Oroszország DN "I. Péter cár és Oroszország birtokosa / Államiroda - Az első orosz numizmatikai gyűjtemény" vert, kétoldalas Br emlékérem (71mm) T:1- Russia ND "PETER I IMPERATOR AND SELF-HOLDER ALL-RUSSIAN / STATE OFFICE FIRST NUMISMATIC COLLECTION IN RUSSIA" struck, two-sided Br commemorative medallion (71mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Osztrák-Magyar Monarchia 1885. Sünhaus emlékérem Zn(?) emlékérem. HOMINVM TREDERTORVM SEPTVACINTA SEX. QVI. ANNO MDCCCLXXXI DIE VIII DECEMBRIS THEATRI INCENDIO PERIERVRT MEMORIAE PIISQVE CAVSIS FRANCISCVS IOSEPHVS I. - MDCCCLXXXV (71,62g/60mm) T:1- ph. / Austro-Hungarian Empire 1885. Zn commemorative medallion for the Sünhaus (71,62g/60mm) C:AU edge error
31079.

Osztrák-Magyar Monarchia 1885. "Sünhaus emlékérem" Zn(?) emlékérem. "HOMINVM TREDERTORVM SEPTVACINTA SEX. QVI. ANNO MDCCCLXXXI DIE VIII DECEMBRIS THEATRI INCENDIO PERIERVRT MEMORIAE PIISQVE CAVSIS FRANCISCVS IOSEPHVS I. - MDCCCLXXXV" (71,62g/60mm) T:1- ph. / Austro-Hungarian Empire 1885. Zn commemorative medallion for the "Sünhaus" (71,62g/60mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pápai Állam 1900. XIII. Leó pápa Br emlékérem. Szign.: Bianchi (30mm) T:2 Papal State 1900. Pope Leo XIII Br commemorative medal. Sign.: Bianchi (30mm) C:XF
31080.

Pápai Állam 1900. "XIII. Leó pápa" Br emlékérem. Szign.: Bianchi (30mm) T:2 Papal State 1900. "Pope Leo XIII" Br commemorative medal. Sign.: Bianchi (30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Svájc ~1740-1750. Romulus / Fondation de Rome A. R. 1. Ag emlékérem a Római Köztársaság története sorozatból. Szign.: I DASSIER ET FILS (Jean Dassier & Sons) (10,54g/31mm) T:2 /  Switzerland ~1740-1750. Romulus / Fondation de Rome A. R. 1. Ag commemorative medallion from the History of the Roman Republic series. Sign.: I DASSIER ET FILS (Jean Dassier & Sons) (10,54g/31mm) C:XF
31081.

Svájc ~1740-1750. "Romulus / Fondation de Rome A. R. 1." Ag emlékérem a "Római Köztársaság története" sorozatból. Szign.: I DASSIER ET FILS (Jean Dassier & Sons) (10,54g/31mm) T:2 / Switzerland ~1740-1750. "Romulus / Fondation de Rome A. R. 1." Ag commemorative medallion from the "History of the Roman Republic" series. Sign.: I DASSIER ET FILS (Jean Dassier & Sons) (10,54g/31mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Svédország 1795. Carl Michael Bellman jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: Carl Magnus Mellgren (29,58g/41,5mm) T:2 Sweden 1795. Carl Michael Bellman unmarked Ag commemorative medal. Sign.: Carl Magnus Mellgren (29,58g/41,5mm) C:XF
31082.

Svédország 1795. "Carl Michael Bellman" jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: Carl Magnus Mellgren (29,58g/41,5mm) T:2 Sweden 1795. "Carl Michael Bellman" unmarked Ag commemorative medal. Sign.: Carl Magnus Mellgren (29,58g/41,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Vatikán 2005. XVI. Benedek pápa ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP  Vatican 2005. Pope Benedictvs XVI silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP
31083.

Vatikán 2005. "XVI. Benedek pápa" ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP Vatican 2005. "Pope Benedictvs XVI" silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft