https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 72

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1746 Johann Baptist Homann (1664-1724): Ducatus Silesiae Tabula Alterea Superiorem exhibens ex mappa Hasiana majore desumta & excusa per Homannianos Heredes Norimb. A. 1746.  Feslő Szilézia térképe. Színezett rézmetszet, körbevágott, kartonra kasírozva. / Large map of Upper-Silesia. Colored etching. Cut margins. Glued on cartboard. 56x42 cm
12641.

1746 Johann Baptist Homann (1664-1724): Ducatus Silesiae Tabula Alterea Superiorem exhibens ex mappa Hasiana majore desumta & excusa per Homannianos Heredes Norimb. A. 1746. Feslő Szilézia térképe. Színezett rézmetszet, körbevágott, kartonra kasírozva. / Large map of Upper-Silesia. Colored etching. Cut margins. Glued on cartboard. 56x42 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tirol térképe Jean Welch: Karte der gefürsteten Grafschaft Tyrol nebst Vorarlberg... Augsburg, 1797. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Kis hiánnyal. / Map of Tirol.. Large colored etching Small part missing 70x57 cm
12642.

Tirol térképe Jean Welch: Karte der gefürsteten Grafschaft Tyrol nebst Vorarlberg... Augsburg, 1797. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Kis hiánnyal. / Map of Tirol.. Large colored etching Small part missing 70x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1943 Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen Teilen Ostungarns, lépték nélkül, a Siebenbürgen und seine Völker (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp.-Lipcse-Mailand, 1943, Danubia) kötetből, 53×45,5 cm
12643.

1943 Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen Teilen Ostungarns, lépték nélkül, a Siebenbürgen und seine Völker (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp.-Lipcse-Mailand, 1943, Danubia) kötetből, 53×45,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 Die Bevölkerungsdichte der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm
12644.

1941 Die Bevölkerungsdichte der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.
12645.

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Readers Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
12646.

Reader's Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Mappa Transilvaniae et Partium regni Hungariae repertoriumque locorum objectorum. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent munkája alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12647.

Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Mappa Transilvaniae et Partium regni Hungariae repertoriumque locorum objectorum. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent munkája alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1961-1962 OMMI (Országos Mezőgazdasági Minőségvizsgáló Intézet) Kiadványai 1. sor. Genetikus talajtéképek. 1-3. kötet:  Stefanovits Pál-Szücs László: Magyarország genetikus talajtérképei. Bp.,1961, OMMI, 75+2 p.+ 1 t.(Magyarország genetikus talajtérképe, színes, hajtogatott térkép, 70x100 cm.) Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis folttal.  Jassó Ferenc: A besenyszögi erdei termelőszövetkezet genetikus üzemi talajtérképe. Bp.,1961, OMMI, 55 p.+VIII t. (színes, hajtogatott térképek, 57x49 cm.) Kiadói félvászon-kötésben.   Máté Ferenc: Talajtérképezési kérdés kérdések a Nagykunságban I. a Nagykunság talajainak leírása. Bp.,1962,OMMI, 47 p. Kiadói félvászon-kötésben.
12648.

1961-1962 OMMI (Országos Mezőgazdasági Minőségvizsgáló Intézet) Kiadványai 1. sor. Genetikus talajtéképek. 1-3. kötet: Stefanovits Pál-Szücs László: Magyarország genetikus talajtérképei. Bp.,1961, OMMI, 75+2 p.+ 1 t.(Magyarország genetikus talajtérképe, színes, hajtogatott térkép, 70x100 cm.) Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis folttal. Jassó Ferenc: A besenyszögi erdei termelőszövetkezet genetikus üzemi talajtérképe. Bp.,1961, OMMI, 55 p.+VIII t. (színes, hajtogatott térképek, 57x49 cm.) Kiadói félvászon-kötésben. Máté Ferenc: Talajtérképezési kérdés kérdések a Nagykunságban I. a Nagykunság talajainak leírása. Bp.,1962,OMMI, 47 p. Kiadói félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Alap és Vízhelyzeti térképe Buda és Pest szabad királyi Fő városainak ... Vörös László 1833-as térképének látványos reprintje. 3 lapon, összesen 180x94 cm- Egyik lapon beszakadásokkal.
12649.

Alap és Vízhelyzeti térképe Buda és Pest szabad királyi Fő városainak ... Vörös László 1833-as térképének látványos reprintje. 3 lapon, összesen 180x94 cm- Egyik lapon beszakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1894 Magyarország népességének szaporodása és fogyása 1880-1890, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 35×50 cm
12650.

1894 Magyarország népességének szaporodása és fogyása 1880-1890, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 35×50 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1910 3 db Délvidéki katonai térkép 64x50 cm Mitrovica, Szabadka, Brod
12651.

cca 1910 3 db Délvidéki katonai térkép 64x50 cm Mitrovica, Szabadka, Brod

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920 A párizsi Pére Lachaise temető térképe, nevezetes sírokkal, 29×27 cm
12652.

cca 1920 A párizsi Pére Lachaise temető térképe, nevezetes sírokkal, 29×27 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz