https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 237

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pyrker János egri érsek rendeletei 1772-1847
12653.

Pyrker János egri érsek rendeletei 1772-1847

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1789 A Magyar Kurír március 14. száma modern védőborítóba kötve
12654.

1789 A Magyar Kurír március 14. száma modern védőborítóba kötve

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
14
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12655.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1831-1850 4 db gyónási cédula, 2 db tasakkal.
12656.

1831-1850 4 db gyónási cédula, 2 db tasakkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
1838-1882 4 db színes divatkép
12657.

1838-1882 4 db színes divatkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
6
1845-1986 Vegyes papírrégiség tétel, kb. 30-40 db, fotók, német nyelvű újságok, marha levél, térkép, kérelmek..stb.
12658.

1845-1986 Vegyes papírrégiség tétel, kb. 30-40 db, fotók, német nyelvű újságok, marha levél, térkép, kérelmek..stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
15
1854 IX. Piusz pápa dogmája Szűz Máriáról. Olasz és latin nyelven. 8p. 24x40 cm
12659.

1854 IX. Piusz pápa dogmája Szűz Máriáról. Olasz és latin nyelven. 8p. 24x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1854-1883 7 db színes divatkép, különböző divatlapokból
12660.

cca 1854-1883 7 db színes divatkép, különböző divatlapokból

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
4
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12661.

1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.  A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
12662.

1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12663.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!
12665.

1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz