15055.
350. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelvű rezümével. Kiadói félvászon kötés, kopottas borÃtóval.