15053.
350. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország V. kötet. 1-11,13-14. füzet; Bosznia-Hercegovina 3.,5.,6.,7. füzetek. Bp., é.n., Révai. Átkötött modern kissé kopott félvászon-kötésben, egybekötve.