1 200 Ft
19
Bárdossy László: Magyar politika a mohácsi vész után. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.+ Honvédelmi ismeretek. III-IV. Hőseink a világháborúban katonaföldrajzi alapismeretek. Kiadja: az Ifjúság Honvédelmi Nevelésének és a Testnevelésnek Országos Vezetője. Debrecen,1942, Debrecen Sz. Kir Város és a Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomdavállalata, 182 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, néhány aláhúzásokkal, bejelölésekkel.