Libay Károly Lajos (1816-1888): Gastein látképe. Ceruza-fedőfehér, pap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/350/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Libay-Karoly-Lajos-1816-1888-Gastein-latkepe-Ceruza-fedofeher-papir-jelzett-foltos-uv~II1991142
1991142
10081
350
70000
Leírás: Libay Károly Lajos (1816-1888): Gastein látképe. Ceruza-fedőfehér, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 31×41cm
: turóczi_márk