Nyomtatványok Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1652046
12639
349
Printed Materials
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár. 1929204
12640
349
Printed Materials
1915 a Művészet 14. évf. 1-10. lapszáma, számos érdekes írással 1983484
12641
349
Printed Materials
cca 1915 A Zászlónk című újság több száma egybe kötve, körbevágott, sérült 1913655
12642
349
Printed Materials
1915-1920 Az Ujság 6 száma, közte 3 db 1919-essel, benne érdekes korabeli hírekkel, szakadozottak. 1652043
12643
349
Printed Materials
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. 1797163
12644
349
Printed Materials
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés. 1982992
12645
349
Printed Materials
1916-1917 Tolnai Világlap háborús számai, 5 db, foltosak, szakadozott borítókkal. 1929213
12646
349
Printed Materials
1916-1918 a Művészet folyóirat 3 lapszáma (15. évf. tavaszi, 16. évf. tavaszi, 17. évf. téli), számos érdekes írással 1929862
12647
349
Printed Materials
1916 Alkotmány. XXI. évf. 362. sz., 1916. dec. 20. Papírkötés, szakadozott. Koronázási szám, benne számos érdekes írással. 1981627
12648
349
Printed Materials
cca 1917 az Érdekes újság 5 db lapszáma, számos érdekes írással, hírekkel 1981656
12649
349
Printed Materials
1917 a Vasárnapi ujság 64. évf. 41. és 43. száma, számos érdekes írással 1918302
12651
349
Printed Materials
cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft