1898 Kassa, Szőlőszeti és borászati lap. Szerk. és kiadótulajdonos: Maurer János. 19. évf. 1898. 1-52. sz. 1898. jan. 6. -dec. 30. Teljes évfolyam. + A végére kötve: 1897. 18. évf. 51-52. sz. 1897. dec. 23-30. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, két kijáró lappal (41-44. oldal), a kötéstáblák belsején névbejegyzéssel, és ceruzás jegyzettel, 4+664+605-634 p.
1898 Anyakönyvi közlemények. A "Magyar Közigazgatás" melléklete. IV. évf. 1-52. sz. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik borító sarkán sérüléssel, szakadozott, dohos.
cca 1900 Azonosítatlan társasági folyóirat belívei. Benne számos uralkodó képével, kihajtható társasági eseményeket ábrázoló képekkel, Sisi, Erzsébet magyar királynő, a román királyi pár, Vikmos császár Budapesten.
cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban