Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1869756
11053
349
Antique
Szecessziós alpakka tál, jelzés nélkül, apró lyukkal, 36×22 cm 1960036
11054
349
Antique
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm 1741941
11055
349
70000
Antique
XIX. sz. Cseh címerállattal és városcímerrel díszített pallos. Díszített markolattal / Czech broadsword with ornamented handle. 104 cm 1741893
11056
349
Antique
XIX. sz. Indiai dísztőr gazdagon vésett pengével. Fém borítású markolattal, fém hüvellyel (rajta kis horpadás) / Indian ornamented dagger with rich ornaments. Metal cover, metal case 1741531
11057
349
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 59 cm 1741537
11058
349
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 60 cm 1981976
11059
349
Antique
Ezüst (Ag.) füles achát kosárka, jelzett, hajszál repedéssel, m:10 cm 1982019
11060
349
Antique
WMF toast tartó, ezüstözött alpakka, jelzett, m:11 cm, h:17 cm 1982062
11061
349
Antique
Britanoid ezüstözött alpakka teaforraló (hiányos) kannával, jelzett, jó állapotban, m:31 cm 1983005
11062
349
Antique
Wmf kraklé gyertyatartó, réz lábakkal, apró karcolásokkal, jelzett, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft