1909 Strelisky csoportképe valamely főrendű, főrangú társaságról egy kastély parkjában, a vendégek között három főtiszt, számos kitüntetéssel, hidegpecséttel jelzett, 23x36 cm, karton (sérült, vágott) 30x40 cm