2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Liguori Sz. Alfonz: Az üdvösség útja. Fordította: Varga Mihály. Cegléd, 1896, Sebők Béla. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy-két helyen halvány ceruzás bejelöléssel.