Nagy István/Eperjessy János: Hajdúvármegye és Debrecen sz. kir. város adattára
Debrecen, 1937, Hajdúvármegye és Denrecen sz. kir. város kiadása 344 p. + [2] p. + 263 p. Személyi adattárral és részletes névlistával. Címeres egészvászon kötésben.