H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1930, Genius Könyvkiadó Rt. Harmadik, a művészetek fejlődésével bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon szakadással.