16909.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.