15687.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben