16776.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Malonyai DezsÅ‘: A magyar nép művészete I. Reprint. A kalotaszegi magyar nép művészete. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és szÃnes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban tékával