16665.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
1900 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft and industries. Vol. XXVII. No. 243. 1900. Március. Szerk.: Aubyn Trevor-Battye. Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással, közte a Párizsi világkiállításról. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 224+112 p.