1939 Nagy Árpád Dániel (1894-1959): In Memoriam Collectionis Dr. Alexa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/1939-Nagy-Arpad-Daniel-1894-1959-In-Memoriam-Collectionis-Dr-Alexandri-Kerekes-rezkarc-papC3~II1985166
1985166
10511
349
Ex libris - small-graphics
Leírás: 1939 Nagy Árpád Dániel (1894-1959): In Memoriam Collectionis Dr. Alexandri Kerekes,rézkarc, papír, jelzett, 15x4 cm.
: lászló_lili