Herendi Viktória mintás tea kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-tea-kionto-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m15-cm~II1974437
1974437
11201
348
Leírás: Herendi Viktória mintás tea kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm
: turóczi_márk