Plakát

Tételek száma: 83

1960 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Termeljünk több mézet! Fogyasszunk több mézet! - kisplakát, 24×17 cm
12954.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1974 Szigligeti Színház, Szolnok, műsorplakát, gyűrődésekkel, 83×59 cm
12955.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1970 Hagyd szabadon a közlekedési utakat!! figyelemfelhívó plakát, jelzett, foltos, 67×48 cm
12956.

cca 1970 "Hagyd szabadon a közlekedési utakat!!" figyelemfelhívó plakát, jelzett, foltos, 67×48 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1990 Orosz István (1951- ): Tovariscsi konyec! MDF rendszerváltó plakát, felcsavarva, 67,5×47 cm
12957.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szép? Divatos? készruha!, villamosplakát, jelzett (VM), Terv Nyomda, paszpartuban, 23×15,5 cm
12958.

"Szép? Divatos? készruha!", villamosplakát, jelzett (VM), Terv Nyomda, paszpartuban, 23×15,5 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1950 Buday László (1926-?): A belső irányfény alkalmazása. Bp., Athenaeum, Fk.: Soproni Béla, litográfia, a szélein apró kopásnyomokkal, apró szakadásokkal, 46,5x68,5 cm. Ritka!
12959.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1953 Fényzsilip. Gyógyszertár belső fülkéje mint fényzsilip. Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Plakát Címkenyomda, offszet, a felső részén szakadással, az alsó részén hajtásnyommal, 48x70 cm.
12960.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, lithográfia, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, 85x60 cm
12961.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930-1950 12 db nagyméretű színházi és operett plakát
12962.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1984 Kismaszat és a Gézengúzok című film plakátja, MOKÉP, hajtott, 81×56 cm
12963.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1971 Ellenőrzés az utakon című szovjet film plakátja, MOKÉP, hajtott, 81×56 cm
12964.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1987 Miklós Károly (?-): Silverado, filmplakát, MOKÉP, hajtott, 81×56 cm
12965.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft