Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, függővel, jelzett, állítható h: 38 - 41... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-fuggovel-jelzett-allithato-h-38-41-5-cm-brutto-3-4-g~II1975358
1975358
19059
348
3800
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, függővel, jelzett, állítható h: 38 - 41,5 cm, bruttó: 3,4 g
: turóczi_márk