Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1940483
19096
348
34000
Jewellery
Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst pecsétnyomó. Jelzett, mesterjegyes. / Freemason silver seal maker Hallmarked. 6,5 cm 25,2 g 1940482
19097
348
34000
Jewellery
Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst zsebóra. Működő, jó állapotban / Freemason silver pocket watch. d4,6 cm 1590709
19098
348
40000
Jewellery
Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g 1876079
19099
348
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g 1964510
19100
348
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, felirattal, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 3,6 g 1964479
19101
348
Jewellery
Ezüst(Ag) Mária medál (Patrona de Messina, Madonna della Lettera 1936), jelzés nélkül, d: 5 cm, nettó: 22,2 g 1964486
19102
348
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent György bross, jelzés nélkül, 4×3,5 cm, nettó: 13,1 g 1944422
19103
348
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr csiga, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 9,3 g 1944446
19104
348
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr babkocsi, jelzett, 4,5×2,5×1,5 cm, nettó: 20.95 g 1944530
19105
348
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr sárkányrepülő, jelzett, 7,5×2,5 cm, nettó: 13,6 g 1944534
19106
348
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hattyúpár, jelzett, 4×4 cm, nettó: 18 g 1735238
19107
348
160000
Jewellery
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft