Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974841
19072
348
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsafüzér jellegű nyaklánc, kereszt függővel, jelzett, h: 50 cm, nettó: 6,6 g 1974815
19073
348
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) modern lamellás nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 12,8 g 1974807
19074
348
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemű színes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,2 g 1974795
19075
348
Jewellery
Ezüst (Ag.) köldökpiercing, szintetikus kő berakásokkal, jelzett, 1,5×1,5×1 cm, bruttó 2,5 g 1974796
19076
348
Jewellery
Ezüst (Ag.) áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó 4,5 g 1974775
19077
348
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó 22,7 g 1970547
19078
348
Jewellery
1948 Angol 2 shillingből készült gyűrű, jelzés nélkül, méret: 64-65 + angol 2 shilling (VI. György/India, 1948), jelzés nélkül 1974757
19079
348
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 7 g 1975645
19080
348
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, jelzett, d: 4 cm, bruttó: 13,9 g 1975277
19081
348
34000
Jewellery
Arany(Au) 14K fülbevaló kék kővel, jelzett, bruttó: 1,5×0,7 cm, bruttó: 4,6 g 1941631
19082
348
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g 1928902
19083
348
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó:4,3 g, 7×7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft