12023.
348. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1927 Lyka Károly: Zichy Mihály. Születésének századik évfordulójára. (Protestáns Szemle. XXXVI. évf. 9. sz. 1927. nov. cikkének levonata. Benne a szerző, Lyka Károly (1869-1965) saját kezű javításaival, valamint 18 soros jegyzetével az utolsó előtti lapon, valamint néhány áthúzott sorral, 552-555 p.