1871-1893 Vegyes folyóirat tétel, 3 db:
1871 Hazánk és Külföld. 1871. március 30. VII. évf. 13. sz. Az utolsó lap sérült, hiányos.
1879 Magyar Bazár. 1879.júl. 1. XIV. évf. 13. sz., szakadt.
1893 Vasárnapi Újság 1893. 40. évf. 20 sz. Hiányos,
csak: 327-340. ,357-360.
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
cca 1890 Berlin, Potsdam és Charlottenburg 24 oldalon litografált képet tartalmazó leporelló Egészvászon kötésben. / Leporello with litho images. 24 p. 16x23 cm
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.