cca 1930-1940 Haldenwanger Laboratorium Porzellan. Nagybani raktár. Erdélyi és Szabó Laboratoriumi, Felszerelések és Precíziós Mérlegek Gyára. Árúkatalógus, 11 p.
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./
cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1931-1939 Az Isteni Megváltó Leányai Budapest Szt. Margit Leánygimnáziumának értesítői (1931-1932,1934-1935,1935-1936), valamint évkönyve (1938-1939). Változó állapotban, az évkönyve lapszélein folttal.