Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 186

Budapest Régiségei XXIV. 1-2. Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
15072.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15073.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15074.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15075.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
15076.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15079.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15080.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15081.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15082.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15083.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft