Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 186

A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, egyébként jó állapotban.
15024.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15025.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Legeza László: Burgenland. Várvidék és az Őrség. Bp., 2003, Mikes kiadó. Magyar és német nyelven. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nemes Lajos-P. Kovács Melinda: Heves Megyei Levéltár segédletei 5. IV. Heves vármegye iratai 1304-1944-(1963.) Repertórium és raktári jegyzék. Eger, 2000, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 150 példányban!
15027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gaal György: Magyarok utcája. Erdélyi Tudományos Füzetek 221. Kolozsvár, 1995, Erdélyi Múzeum Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15028.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Müllner Jenő: Hegyvidéki vendéglátás. Bp., 2004, Hegyvidék Lapkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
15029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp. é.n. Révai. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval
15031.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Lélek és Természettudomány. XXIII. szám. Bp.,1939,Hornyánszky V. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, gerinccel,  a borítókon gyűrődéssel.
15032.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Buda és Pest 1856. L. Rohbock 16 metszete. Bp., 1988 Múzsák Közművelődési Kiadó. 16 metszet reprintje, papír mappában, jó állapotban
15033.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15034.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15035.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft