Ossendowski: Lenin I-II. Fordította Torday Géza. Bp., Franklin-Társula... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500004/Ossendowski-Lenin-I-II-Forditotta-Torday-Geza-Bp-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-egeszvaszon-kC3~II1940446
1940446
15726
348
3400
Books: History
Leírás: Ossendowski: Lenin I-II. Fordította Torday Géza. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, I. kötet gerincnél kissé szakadt, sarkainál kopott,
: tánczos_gábor