1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Cesare Cantu: Caratteri Storici. Milano, 1882, Typografia e Liberia Editrice Ditta Giacomo Agnelli. Olasz nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./ Half-linen-binding, worn cover, with stamps, in Italian language.