17402.
348. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
7 000 Ft
18,92 EUR, 20,59 USD
[James Fenimore ]Cooper: A nagy indiánuskönyv. Az összes Bőrharisnya történetek. Az ifjúság számára átdolgozta: Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,[1933],Győző Andor, (Hungária Hírlapnyomda Rt.-ny.), 639+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel.