Díszes virágmintás tányér, mázas porcelánfajansz, jelzett (Q), apró ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Diszes-viragmintas-tanyer-mazas-porcelanfajansz-jelzett-Q-apro-kopasokkal-lepattanas~II1934844
1934844
11078
347
Art-ceramics
Leírás: Díszes virágmintás tányér, mázas porcelánfajansz, jelzett (Q), apró kopásokkal, lepattanással, d: 20 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: