cca 1928-1935 Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db:
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete. Hiányzó papírborítóval. +1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő. Számos fotóval. Hiányos, sérült papírborítóval.
1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja
1930 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1930. évre. IX. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Papírkötésben, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel, a borító hátsó sarkán gyűrődéssel.