Nyomtatványok

Tételek száma: 227

1925 a Budapest-Szentlőrinci helyi érdekű villamos vasút Rt. kispesti világítási üzemének nyomtatott értesítő lapja maz áramfogyasztás leolvasásának változásáról
12599.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, Pátria, 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)
12600.

1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, "Pátria", 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1926 Raphaels Astronomical Ephemeris of the Planets Places for 1926. W. Foulsham&Co. Papírkötés, angol nyelven. /Paperbinding, in English language.
12601.

1926 Raphael's Astronomical Ephemeris of the Planets' Places for 1926. W. Foulsham&Co. Papírkötés, angol nyelven. /Paperbinding, in English language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12602.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
12603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1926 A Köbányai Serfőző és Szent István Tápszerművek rt. Évi jelentése és zárszámadása. 32p.
12604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12605.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.
12606.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1927-1938 Magyar Művészet folyóirat 9 száma. Változó állapotban.
12607.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1927 Pénzintézeti Központ tagjainak betűrendes névjegyzéke. 1927. június 30-án. Csonka Magyarország. Bp., 1927, Rigler József Ede Papirnemügyár Rt., 80 p.
12608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927 Bőrgyógyászati Urológiai és Venerologiai Szemle. 1927. V. évf. 1-12 sz. Félvászon-kötésben.
12609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1928 Emlékfüzet Krausz Vilmos huszonötéves reáliskolai tanári jubileumára. 1928. ápr. 29. Bp., 1928, Karczag-ny., 1 t.+32 p.+ 1 t. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
12610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft