1926 Szurmay Dezső (1886-1945) első világháborús veterán katonatiszt és híres műkertész,valamint felesége,(testvére vitéz Szurmay Lajos (1888-1959) későbbi vezérőrnagy, akinek nagybácsikája vitéz uzsoki báró Szurmay Sándor (1860-1945) tábornok, korábbi hadügyminiszter,)1 fotó, valamint további 9 fotó kartonon, feliratozva, a további fotókon egyéb portréfotókkal, valamint nagyszáli erdőrészlettel, váci-verőcei Duna-szakasz fotójával, lovaskocsi fotóval, 9x11 cm, további fotók: 12x17 cm és 6x8 cm közötti méretben
1925 Szurmay-család fotói, rajta Szurmay Dezsővel (1886-1945) első világháborús veterán katonatiszt és híres műkertész, és vitéz Szurmay Lajos (1888-1959) későbbi vezérőrnagy, valamint apjuk, Szurmay Antal (1853-1945), akinek testvére vitéz uzsoki báró Szurmay Sándor (1860-1945) tábornok, korábbi hadügyminiszter, 4 db fotó kartonon, feliratozva, a hátoldalán további 3 db fotóval, 11x9 cm és 12x9 cm közötti méretben/hátoldali fotók: 17x12 cm és 8x9 cm közötti méretben.
1939 A beregszászi bevonulás díszünnepéllyel, elől Szalkai Ferenc ludovikás százados, MFI fotó korabeli üvegezett keretben, hátoldalon feliratozva, 22×27 cm