Rajmegbízott. 1951. aug. 25. II. évf. 21. sz. Bp., Államvédelmi Hatóság Határőrség és Belső Karhatalom Politikai Osztálya, (Vörös Csillag-ny.), 28 p. Papírkötésben, kissé foltos.
cca 1900 Osztrák-magyar őrnagy fotója, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon, a felső szélén kis sérüléssel, 41x31 cm. /
cca 1900 Photo of K.u.K. major with medals, photo on board, with little damage, 41x31 cm.
1969 Szovjetúnióban járt magyar katonai küldöttség útjáról készült fotó, Kijevi helyszínekkel. Előrenyomott, Kijev látványosságait ábrázoló albumlapokon / Hungarian military group on visit in Kijiv. In album with preprinted pages depicting the sights of Kijev.
Az Érdekes Újság 1916. május 9. száma, benne számos katonai fotó az I. vh. szereplőiről (köztük Horthy Miklós a Novara parancsnoka), továbbá eseményekről, fegyverekről, stb.