Bara Margit - Gyarmati Dezső hagyaték

Tételek száma: 17

1976 Réz plakett a montreáli olimpia bajnok vizilabda csapatának névsorával. 10x9 cm
12384.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Koronaőr, ólomkatona. Ajándék Gyarmati Dezső részre Lezsák Sándor parlamenti alelnöktől. 11 cm
12385.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
2012 Gyarmati Dezső olimpiai bajnok vízilabdázó 85. születésnapjára írt köszöntő levél Orbán Viktor miniszterelnök aláírásával aranyozott mappában
12386.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17
2012 Gyarmati Dezső olimpiai bajnok vízilabdázó részére küldött újévi üdvözlőlap Orbán Viktor miniszterelnök saját kezű aláírásával + születésnapi köszöntő nem eredeti aláírással
12387.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2007 Díszoklevél a Partiumi Keresztény Egyetem Sportklubjától Gyarmati Dezső olimpiai bajnok vizilabdázó részére Tőkés László református püspök aláírásával. 30x20 cm
12388.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gyarmati Dezsőné, Bara Margit (1928-2016) Kossuth- és Balázs Béla-díjas magyar színművésznő utolsó személyi igazolványa.
12389.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó részére készített egyedi porcelántál. Hódmezővásárhely város képével d 29 cm + 30 éves a Központi sportiskola. Hollóházi porcelán dísztál .jelzett, hibátlan. 28 cm
12390.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó 80. születésnapjára készített egyedi muránói serleg. Kézzel festett, Tóth Árpád verssel és aláírásokkal. 42 cm
12391.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bara Margit (1928-2016) Kossuth- és Balázs Béla-díjas magyar színművésznőről készült két nagyméretű fotó, üvegezett keretben. 42x57 cm, 29x35 cm
12392.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
1948 Bara Margit (1928-2016) Kossuth- és Balázs Béla-díjas magyar színművésznő részére Magyar Köztársasági Érdemérem ezüst fokozata kitüntetés adományozó okirata Dinnyés Lajos miniszterelnök aláírásával üvegezett keretben. 24x32 cm
12393.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó dedikált újságcikk üvegezett keretben Tarlós István főpolgármesternek címezve. 40x32 cm
12394.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1960 Nagaszaki az Emlékpark az atombomba dómmal. Nagyméretű gobelin, Ajándék a Bara-Gyarmati házaspár részére. Üvegezett keretben. 85x45 cm
12395.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft