Könyvek: Vadászat Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1970710
16903
347
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Năhar. Indiai vadásznapló. 1-2. köt. Bp., 1940, Vajna és Bokor. Első kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1970713
16904
347
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935 aug.-okt.). Bp., 1937, Vajna György és Társa. Első kiadás. Kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1970040
16905
347
Books: Hunting
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, az elülső borítón hajtásnyommal, de belül jó állapotban. 1970025
16906
347
Books: Hunting
Az őz és vadászata. Szerk.: Dr. Berdár Bél. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1970034
16907
347
Books: Hunting
Zalay Géza - Zalay József: A sörétlövés gyakorlata. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón sérülésekkel, egyébként jó állapotban. 1970055
16908
347
Books: Hunting
Dr. Felföldy Lajos: A vizek környezettana. Általános hidrobiológia. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban. 1904787
16909
347
Books: Hunting
F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval. 1970269
16910
347
Books: Hunting
Vegyes könyvtétel, 2 db: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.+Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. 1917766
16911
347
Books: Hunting
Vegyes vadászkönyv tétel, 3 db:
Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A néma völgyben. Vadászírók elbeszélései. Vál. Véber Károly. Jenkovszky Iván rajzaival. Delfin Könyvek. Bp.,1979,Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1905681
16912
347
Books: Hunting
Bánó Iván-Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói Illusztrált papír kötésben, szép állapotban. 1905693
16913
347
Books: Hunting
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón szakadással, kis hiánnyal.
Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987, Népszava. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1957388
16914
347
Books: Hunting
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek.Bp. 1980, Madách. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: