Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 182

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1984, Helikon, 479 p. Csatári Dánielnek Orbán Balázs eszméi c. kísérőtanulmányával. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító hullámos, foltos, az elülső kötéstábla foltos.
15036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kútvölgyi Mihály - Viga Gyula: Kincses Bodrogköz. 2010, Timp Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
15037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Gyula (szerk.): Berettyóújfalu története. Berettyóújfalu, 1981, Berettyóújfalui Városi Tanács. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15038.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15039.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bagyinszki Zoltán: Aggtelek-Wieliczka. Postakocsival Kazincbarcikáról a sóút mentén. Debrecen, 2005, TKK. Magyar-lengyel-angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15040.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15041.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Csiffáry Gergely-B. Huszár Éva: Heves megye II. József-kori katonai leírása. (1783-1785.) Eger, 1999, Heves Megyei Levétár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Földrajzi névmutatókkal, Heves megye katonai leírásának fakszimiléjével, térkép-melléklettel.
15042.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15043.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság, (Egri Nyomda Kft.) Számos képpel, ábrával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15044.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15045.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Turóczi, Ladislao (László): Ungaria suis cum regibus compendio data. Novissima hac editione aucta, elimata, et ad nostram usque aetatem producta. [3. Katona István által kiadott bővített kiadás.] Tyrnaviae, 1768, Typis Academicis Societatis Jesu. VIII, 631p. Metszett könyv- és záródíszekkel. A szerző foglalkozik Magyarország szőlőtermelésével, boraival. Hazánkat a bor szülőhazájának nevezi, és Báthori Erzsébet történetét is itt találjuk Korabeli, gerincén aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapszélekkel. Kissé sérült gerinccel
15046.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft