Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 182

15012.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
15013.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1941 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XXI. évfolyam. 1941. Szerk.: Barcza Pál et al. Bp., 1944, Pallas, Kiadói kopott félvászon-kötés. Címlap hiányzik
15014.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15015.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15016.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tóthné Seres Etelka: Kitelepítés Budapestről Dévaványára. 1951-től 1953-ig. Dokumentumgyűjtemény. Dévaványa, 2016, Dévaványa Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15017.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15018.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
15019.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza. Kós Károly előszóval. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15022.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Cservenyák László: Nyíregyháza örökváltsága. Nyíregyházi kiskönyvtár 9 sz. Nyíregyháza, 1974, Nyírségi Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
15023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft