Könyvek: Történelem

Tételek száma: 167

15784.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15785.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koch: Nándor: Tolnai világtörténelme 1. köt.: A Föld keletkezésétől a történelmi emberig. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott papírkötésben, az elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.
15788.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet.  I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka.  II. kötet: A villafrancai béke után.  III. kötet: A remény és csapások kora 1860-1862.  Bp., 1880-1882, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerincekkel, néhol foltos, a III. kötet 742-743. oldalaknál ceruzás firkával.
15789.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Nemzeti Parasztpárt Pártiskola füzetek sorozatának 7 kötete ( 2.,4., 8-12.) Bp., 1948, Nemzeti Parasztpárt, 30+30+42+38+32+36+31 p. Kiadói papírkötés, változó, többnyire jó állapotban.
15790.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Fitz Jenő: Gorsium. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.  Buda visszavívása. 1686. Szerk.: Dr. Fenyvesi László. Bp., 1986, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.   Radics Géza: Merénylet a magyarság ellen. 1920-2014. hn., én., PR-Innovation Kft. Kiadói papírkötés.
15791.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Központi Híradó Rt. 1945-1947. Ortutay Gyula előszavával. Bp.,1947, MKH, 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban,a védőborító szélein szakadásokkal.
15792.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyar Golgota regénysorozat 3 kötete:  Izsáky Margit: Ország a keresztfán. Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vajda Zoltán József: A lapátos hadsereg.  Bp.,(1945),Müller Károly, 85+3;96;171+3 p. Átkötött félvászon-kötések, változó, többnyire jó állapotban.
15793.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kunfi Zsigmond: Az angol világbirodalom. A háborús nagyhatalmak 3. Bp., 1915, Népszava, 95+1 p. Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói papírkötésben, kis szakadásokkal a gerincen.
15794.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Hittrich Ödön: Római régiségek középiskolai tanulók használatára. Bp., 1941, Kókai Lajos, 191+2 p.+8 t.(fekete-fehér képtáblák.) Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
15795.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft