https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 167

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Árgyusi Imre: Ősmagyarok imádkoznak. Bp.,(2006), Magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15760.

Árgyusi Imre: Ősmagyarok imádkoznak. Bp.,(2006), Magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Gróf Széchenyi István naplói. Adalék a nagy hazafi jellemrajzához. Összeáll. Zichy Antal. Bp., 1884, Athenaeum. Korabeli egészvászon kötésben 1t Széchenyi acélmetszetű címképe + 670 p. Előzéklapok nélkül.
15761.

Gróf Széchenyi István naplói. Adalék a nagy hazafi jellemrajzához. Összeáll. Zichy Antal. Bp., 1884, Athenaeum. Korabeli egészvászon kötésben 1t Széchenyi acélmetszetű címképe + 670 p. Előzéklapok nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Varga Ottó: Világtörténet a középiskolák számára. I-III. rész. (Egybekötve.) I. rész.: Ó-kor. (Második, javított és bővített kiadás.) II. rész: Középkor. III. rész: Új-kor. Bp.,[1894]-[1892]-1893,Franklin-Társulat, XIV p.+1 t.(térkép)+148 p;VI+178 p.XVI+244 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (I. 1/2.) sérült.
15762.

Varga Ottó: Világtörténet a középiskolák számára. I-III. rész. (Egybekötve.) I. rész.: Ó-kor. (Második, javított és bővített kiadás.) II. rész: Középkor. III. rész: Új-kor. Bp.,[1894]-[1892]-1893,Franklin-Társulat, XIV p.+1 t.(térkép)+148 p;VI+178 p.XVI+244 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (I. 1/2.) sérült.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
4
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15763.

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,1974, Corvina. Második kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15764.

László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,1974, Corvina. Második kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, A Jászságért Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.
15765.

Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, "A Jászságért" Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Supka Ervin: Adatok a szkíta emlékanyag eredetkérdéséhez. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézetében készült doktori értekezés. Bp., 1935, Egyesült Nyomda, 50 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15766.

Supka Ervin: Adatok a szkíta emlékanyag eredetkérdéséhez. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézetében készült doktori értekezés. Bp., 1935, Egyesült Nyomda, 50 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Falk Miksa: Kor- és jellemrajzok. Bevezetéssel ellátta: Wekerle Sándor. Sajtó alá rendezte: Falk Ernő. Bp.,1903, Révai, 1 t.+XII+455 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.
15767.

Falk Miksa: Kor- és jellemrajzok. Bevezetéssel ellátta: Wekerle Sándor. Sajtó alá rendezte: Falk Ernő. Bp.,1903, Révai, 1 t.+XII+455 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó Ervin: Társadalmi és pártharcok a 48-49-es forradalomban. Révai József tanulmányával. Bp., 1949. Szikra. Félvászon kötésben. 2. kiadás
15768.

Szabó Ervin: Társadalmi és pártharcok a 48-49-es forradalomban. Révai József tanulmányával. Bp., 1949. Szikra. Félvászon kötésben. 2. kiadás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15769.

Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Achenwall, Gottfried: Staatsverfassung der heutigen vornehmsten europaischen Reiche im Grundrisse, Erster Theil (Einleitung, Spanien, Portugal, England), Göttingen,1790. Vandenhoek und Ruprecht, 368p. Korabeli papírkötésben, első néhány lap szélén sérüléssel / In paper binding some pages edge damaged.
15770.

Achenwall, Gottfried: Staatsverfassung der heutigen vornehmsten europaischen Reiche im Grundrisse, Erster Theil (Einleitung, Spanien, Portugal, England), Göttingen,1790. Vandenhoek und Ruprecht, 368p. Korabeli papírkötésben, első néhány lap szélén sérüléssel / In paper binding some pages edge damaged.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
M. J. Rabaut: Almanach historique de La revolution Francoise pour LAnnée 1792. Paris, 4 db egészoldalas acélmetszettel Korabeli papírkötésben. Kis szakadásokkal
15771.

M. J. Rabaut: Almanach historique de La revolution Francoise pour L'Année 1792. Paris, 4 db egészoldalas acélmetszettel Korabeli papírkötésben. Kis szakadásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz