15676.
347. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben